Gorabet Canlı Tombala

Gorabet Canlı Tombala

Gorabet canlı tombala, kolay kuralları ve hızlı bir biçimde kazandıran yapısıyla şirketin en çok ilgi gören oyun alanlarının başında geliyor. Tombalanın tek bir versiyonu sitede yoktur. Çeşitlilik arz etmesi sayesinde çok geniş skala öne çıkar. Oyun kuralları ve katılım şartlarının tüm detayları yazımızda.

Gorabet Canlı Tombala Kuralları

Gorabet canlı tombala şu kuralları ile dikkat çeker;

  • Tombala oyunu çoklu katılım kriterlerine göre oynanır ve toplam kart sayısı kadar kişinin bu oyunda yer alması mümkündür.
  • Gorabet sitesinde yer alan tombala, genel kurallarının gerçekte kabul edilmiş olanla aynı olduğunu görmekteyiz.
  • Oyun içinde toplamda 90 tane rakam vardır ve bunlar 1’den başlar.
  • Aynı şekilde satın alınacak olan tombala kartları üzerinde de rakamlar bulunur.
  • Her çekiliş sonrasında ortaya çıkan sayının, kartta da bulunması sayesinde kazanma yolunda çok büyük bir adım atmış olursunuz.
  • Canlı tombala oyununda ana hedef ise kartın üstündeki tüm rakamların yakalanması ve bunun diğer katılım göstermiş olan kişilerden önce tamamlanmasıdır. Böylelikle kazanmış olacak, yatırılmış paranın tümünü alacaksınız.

Gorabet Tombala Oyunları

Gorabet canlı tombala oyunları değişik birçok opsiyon demektir. Bunlar şöyledir;

  • Bu bölümde online olunmasının ardından ilk sırada canlı tombala adıyla tasarlanmış bir oyunun bulunduğunu görebilirsiniz. Yatırım limitleri çok düşüktür. Bakiye üzerinden en az 3 TL ile katılım hususunda bir sorun yoktur. Bunu tam 300 TL’ye kadar gerçekleştirebilme şansınız vardır.
  • VIP tombala ise limitlerin biraz daha yüksek olmasıyla dikkat çeker. Buna göre 5 TL’den başlamak üzere 500 TL üst tutarına kadar giriş gerçekleştirme hususunda bir sorun yoktur. Bu iki oyun da bayan krupiyenin katılımıyla oynanır.
  • Otomatik hızlı tombala daha farklı bir mantığa sahiptir. Gerçek bir bayan krupiye yoktur. Rastgele kombinasyon sistemine göre rakamlar bilgisayar üzerinden çekilir. Bunun sonrasında kazanıp kazanmadığınız belli olur.

Canlı tombala oyununun bulunmuş olduğu yerde 3 farklı opsiyon daha vardır. Birisi slot oyunudur yine tema tombaladır. Diğerleri ise kılıç ve alt üst casino oyunlarıdır. Bunların içinden seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Gorabet Tombala Kartı

Gorabet canlı tombala kartı özel şekilde tasarlanmıştır. Buna göre karttaki toplam sayı 15 olarak dikkat çeker. Her satırda 5 tane vardır. Üç satır söz konusudur. Çekilişe katılım sağlayabilmek için en az 1 tane kartın satın alınması gerekiyor. Böylelikle online tombala heyecanını yaşayabilirsiniz.

Gorabet Canlı Tombala Çekilişi

Gorabet tombala çekilişi resmi sitedeki özel bir alanda yapılır. Menü üzerinden tıklanmasının ardından 3 farklı tombala oyunu içinden seçim gerçekleştirilmeli ve hızlı bir biçimde online olunmalıdır. Bunun sonrasında ise bayan krupiye çekilişi başlatılır. Tüm süreci canlı kamera üzerinden izlemek, firmanın bu konuda ne kadar şeffaf olduğunun en açık kanıtıdır. Çekilen rakamların gösterilmesi ve otomatik bir sistemin bulunması sayesinde güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gorabet Canlı Tombala Taktikleri

Gorabet tombala taktikleri sayesinde kazanım daha kolay bir hale gelir. Buna göre kart sayısının fazla olmasını sağlamak lazım. Bu durum biraz daha çok ödeme yapmak anlamına gelse bile rakam sayısının artması sayesinde kombinasyonlar da genişlemiş olur.

S.S.S

Gorabet canlı tombala nedir?

Gorabet tombala, çekiliş sonrasında rakamların kart üzerinde yakalanması mantığına dayalı olan bir oyundur.

Gorabet tombala oyununa erişim nasıl olur?

Üyelik ve yatırım sonrasında canlı tombala yazan yere tek bir kere tıklamak yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*