Gorabet Hesabın Kapandı

Gorabet Hesabın Kapandı
Gorabet Hesabın Kapandı Mı Gorabet Hesabın Kapandı Mı GORABET DOLANDIRICILIK FAALİYETLERİ, YASAKLANMIŞ FAALİYETLER VE DEPOZİTO ONAYLARI Uygunsuz kumar ve belirleme edilen dolandırıcılık etkinliklerine karşı sıfır tolerans politikamız vardır.

Gorabet Hesabın Kapandı Mı

Gorabet Hesabın Kapandı Mı GORABET DOLANDIRICILIK FAALİYETLERİ, YASAKLANMIŞ FAALİYETLER VE DEPOZİTO ONAYLARI Uygunsuz kumar ve belirleme edilen dolandırıcılık etkinliklerine karşı sıfır tolerans politikamız vardır. Bu etkinlikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, çalınan kredi kartlarının ya da diğer belirleme edilen dolandırıcılık hareketlerinin (ödemelerin geri ödenmesi ya da iptal edilmesi gibi) ya da yasaklanmış işlemlerin, oyunun manipüle edilmesi ya da düzmecelik ya da aniden fazla para değeri hizmetiyle manipülasyon yer alır. (Örneğin, kara para aklama) ya da bankacılık dışı hareketlerinizin ya da işlemlerinizin işlenmemesi. Bu tür hileli etkinlikler hesabın kapatılmasına niçin olacaktır. Bu etkinliklerden elde edilen kazançlar iptal edilecek ve depozito Gorabet yönünden incelenecek ve hesap sahibine iade edilmeyecektir.

Kendi takdirimize bağlı olarak, sizin ve / ya da Grubun ya da Gorabet Hizmetlerini kullanan rastgele bir bireyin kandırıldığı ya da bizi belirleme edilen dolandırmaya çalıştığı belirleme edilirse, hesaplarınızı askıya alma ve / ya da iptal etme hakkımızı kullanırsınız ve yasal belirleme edilenler da dahil olmak üzere hasarı gidermek, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere:

Ödeyeceğiniz tutarı hesaplarınızdan çekin;

Borç tahsilatı için üçüncü birey tahsilat yetkililerine talimatlar. Bu, kredi derecelendirmenizi olumsuz tesirleyebilir ve şahsi bilgilerinizi (kimlik dahil) makul makamlarla paylaşmamızı gerektirebilir.

Bu Sözleşmelerden rastgele birini ihlal ettiyseniz;

Hizmetleri, saklı uyuşma (geri ödemelerle alakalı belirleme edilenler dahil) ya da yasa dışı ya da Gorabet Giriş yasa dışı (çok para değerine sahip nesnelerin rastgele bir manipülasyonu dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) dahil olmak üzere hileli amaçlarla kullandığınızı ya da kullanmaya çalıştığınızı biliyoruz;

Diğer çevrimiçi oyun sitelerinde ya da hizmetlerinde oyun oynadığınızı, belirleme edilen dolandırıcılık, saklı paylaşım (geri ödemeler dahil) ya da yasa dışı ya da yasa dışı etkinliklerde var bulunduğunuzun farkındayız;

Hesabınızla oluşturulan bütün satın alma işlemleri ya da para yatırma işlemleri için bir ‘geri ödeme’ istediniz ya da bir satın alma işlemi gerçeklştirmeyi reddettiniz.

Iflas etmişseniz ya da dünyanın rastgele bir yerinde benzer işlemler varsa;

İlgili mahkemeler yönünden uluslararası ya da mahalli kara para aklama kurallarını ihlal ettiğiniz ve kanunla tanımlandığınızın ispatı:

Diğer siteleri ve / ya da kumarhaneleri ve / ya da hizmetleri ve oyun hizmetlerini bizim aşamada ya da hesabımızla ya da rastgele bir ESP hesabıyla bağlantılı olarak (ya da bu terimin 7.1 ve 7.2 paragraflarında tanımlandığı şekilde) kullanıyorsanız, yalnızca ve sınırsız takdirimize bağlı olarak. ); ya da ortak bir oyun / masa platformu ile rastgele bir hizmet için sözleşmeleri iptal etme, hesaplarınızdan kalıcı olarak kesinti yapma, hesaplarınızı askıya alma ve bu gibi durumları önlemede tesirli belirleme edilen bu hesaplardan ödeme, ikramiye ve kazanç tutarlarını düşme hakkını saklı tutarız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*