Gorabet Ödeme Yapıyor Mu?

Gorabet Ödeme Yapıyor Mu

Gorabet ödeme yapıyor mu: Gorabet ofisinin uzun süreden beri Türkiye piyasasında ilgi görmesinin temel gerekçelerinden birisi ödeme işlemlerinde sorun çıkarmamasıdır. Para çekimini Türkçe site üzerinden ve problem yaşamadan çok kısa zaman dilimi içinde tamamlayabilirsiniz. Detaylar makalemizde.

Gorabet Ödeme Kuralları

Gorabet ödeme yapan bir bahis firması olmasından dolayı belli kriterlerin sağlanması esastır ve bunlar da şöyledir;

 • Bir üyenin Gorabet sitesinden ödeme alabilmesi için bakiyesinde belli miktarda paranın bulunması şarttır. Bunun sağlanmasının ardından işlemler tamamlanır.
 • Para çekim işlemlerinde sadece işletmenin Türkçe sayfası kullanılmalıdır. Bunun dışında farklı bir alternatifin bulunmadığını hemen söylemek gerekiyor.
 • Gorabet sayfasından para çekimi haftanın tüm günlerinde yapılır. Aynı durum saat için de geçerlidir.
 • Bir defada alınabilecek olan en yüksek miktar 10000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Arasında minimum 2 saat olmak üzere 24 saatlik zaman dilimi içinde 3 ayrı talimat verebilirsiniz. Bunun sonrasında alabileceğiniz paranın toplam tutarı da 30000 TL’den fazla olamaz.

Gorabet belgesiz para çekimi gibi bir fırsatı sunar. Bu da işinizin çok daha kolay olması anlamına gelir.

Gorabet Ödeme Limitleri

Gorabet ödeme yapıyor mu: Gorabet çekim limitleri şöyledir;

 • Banka havalesini kullanmak isteyen üyelerin parayı çekebilmeleri için bakiyelerinde en az 200 TL olması lazım. 10000 TL ise üst limit olarak karşımıza çıkar. İlgili meblağların dışına çıkmak ise söz konusu değildir.
 • Bunun yanı sıra ofisin kabul etmiş olduğu bir diğer yöntem anında havaledir. 100 TL gibi çok yüksek olmayan bir tutar üzerinden ödeme alınması mümkündür. En yüksek tutar konusunda bir farklılık yoktur ve ilgili meblağ yine 10000 TL’dir.
 • En son olarak, çekim kolaylığı sağlayan bir sistem olan Papara yönteminden bahsetmek gerekiyor. Bununla alınabilecek en düşük miktar sadece 100 TL’dir.

Görüldüğü üzere Gorabet para çekim tutarları çok yüksek değildir.

Banka Havalesi ile Gorabet Ödeme

Gorabet ödeme yapıyor mu: Gorabet sitesine erişim sonrasında ilgili yöntem üzerinden paranın çekimi hususunda hiçbir sorun yoktur. Türk bankalarının önemli bir kısmı kabul edilir. Aynı zamanda 7/24 olacak şekilde çekim talimatının verilmesi mümkündür. Size ait olan kimlik bilgilerinin yanı sıra banka verilerinin de girilmesi, bunların kontrol edilmesi ve onaylanması yeterlidir.

Papara ile Gorabet Ödeme

Gorabet ödeme yapıyor mu: Gorabet Papara çekim kuralları çok açıktır. Bunu site üzerinde rahatlıkla yerine getirebilme şansınız mevcuttur. Bu noktada limit göz önünde bulundurulmalıdır. Birkaç farklı bilginin yazılması gerekiyor. Hem adınızı hem de soyadınızı belirtmelisiniz. Papara hesap numarası da istenilir. Bunu hiçbir şekilde hata içermeden yazmak gerekiyor. Tutarın tanımlanması ve onaylanmasından sonra talep edilmiş olan para da hesaba geçmiş olacaktır.

Anında Havale ile Gorabet Ödeme

Gorabet anında havale ile ödeme yapılmasına müsaade eden bir şirkettir. Anında havale yöntemini kullanmak için şunları unutmamak gerekiyor;

 • Diğer sistemlerde olduğu gibi yine resmi site kullanılır.
 • Banka seçimi sonrasında alt limit olan 100 TL’ye göre bir tutar belirlenir.
 • Gerek kimlik gerekse banka hesap bilgilerinin doğru olarak girilmesi lazım.

En son işlem ise onay sürecidir. Böylelikle çekim sona erer.

S.S.S

Gorabet ödeme limiti ne kadar?

100 TL minimum olmak üzere Gorabet sitesinden çekim yapmak çok kolaydır.

Gorabet çekim yöntemleri nelerdir?

Gorabet sitesinden kazanım elde etmiş olan kişiler paralarını hem havale hem de anında havale ile alabilirler. Papara bir diğer yöntemdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*