Gorabet Para Çekme

Gorabet Para Çekme

Bet ofislerinden birisi olan Gorabet, lisanslı ve aynı zamanda güvenilirdir. Şirketin ödeme politikası her zaman beklentilere yanıt verir. Gorabet para çekme olarak tanımlanmış işlemi Türkçe siteden yapabilirsiniz. Detaylar ve limitlerle alakalı merak edilenler ise yazımızda.

Gorabet Para Çekme Kuralları

Başarılı bir biçimde Gorabet para çekme işlemlerini tamamlayabilmek için şu kurallara göre hareket edilmelidir;

  • En az 100 TL çekim yapmak mümkündür ve bunun tek istisnası ise 200 TL limite sahip olan banka havalesidir.
  • Gerek Papara gerekse anında havale üzerinden paranın çekimi kolaydır.
  • Firmanın bu işleme dair bir belge talep etmediğini hemen ifade etmek gerekiyor.
  • Gorabet para çekim kuralları arasında bir diğer husus ise Türk Lirası’nın kabul edilmesidir. Bunun haricindeki döviz birimlerine gerek kalmaz.
  • 3 kere çekim hakkı 24 saatlik zaman dilimi içinde sunulur.
  • İki farklı üst limitin bulunmuş olduğunu unutmamak gerekiyor.
  • Bir kerede 10000 TL çekebilir ya da 3 çekim sonrasında 30000 TL’lik meblağı resmi site üzerinden kolaylıkla talep edebilirsiniz.

Resmi siteden ifade edilmiş olan tüm bu kurallara göre hareket edildiği zaman paranın alınması konusunda hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Hesaba paranızın yatma süresi 1 dakika ile 5 dakika arasında farklılık gösterir.

Gorabet Anında Havale ile Para Çekme

Gorabet para çekim  sürecinde anında havale yöntemi de aktiftir. Gerek çok güvenilir gerekse çok hızlı olmasından dolayı tercih edilir. Bunun için işlem yapılacak olan bankanın resmi sitesine hiçbir şekilde giriş yapmaya gerek kalmaz. Sadece Türk Lirası kabul edilir.

Hangi finans kurumu üzerinden çekim söz konusu olacaksa buna dair tüm bilgilerin yazılması esastır. Bankanın hesap numarası büyük önem arz eder ve ilgili verinin hatasız şekilde belirtilmesi esastır. Yine maksimum 5 dakikalık zamanda para hesaba geçmiş olur. 100 TL alt limitli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Gorabet Papara ile Para Çekme

Gorabet para çekme her zaman Papara ile de sağlanır. 5 yıldan beri birçok alanda kullanılan ve yerli bir sistem olan Papara, sanal özelliklere sahiptir. Aynı zamanda üyelerin kredi kartı, banka hesabı ile Gorabet arasında bir nevi köprü görevi görür. Çekim için resmi bet sitesi kullanılır.

Bu yönteme özel şekilde hazırlanmış olan bir alan söz konusudur. Hesabım, para çekme, Papara üzerinden hemen buraya erişim sağlanması mümkündür. Bir defada en az bu yöntem sayesinde 100 TL çekim yapma hakkınız vardır. Sizden istenilen bilgileri yazmayı unutmayın. Buna göre Papara tarafından size sağlanmış olan hesap numarasını, resmi TC kimlik nosunu, isim ve soyadını yazmak, bunların tümünü kontrol ettikten sonra meblağı belirtmek ve onaylamak yeterli bir işlemdir.

Gorabet Banka Havalesi ile Para Çekme

Banka havalesi ile Gorabet para çekme işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yine web alanının bunun için kullanılması lazım. Çekim yapılacak olan bankanın ismini listeden seçtikten sonra şube kodu ve hesap numarası gibi detayların yazılması lazım. Çekim tutarının diğer iki sistemden farklı olarak 200 TL olduğunu hemen ifade edelim. Böylelikle geriye sadece bunun onaylanması ve gönder yazan yere basılması kalır.

S.S.S

Gorabet’te para çekme limiti ne kadar?

Gorabet para çekim işlemlerinde kabul edilmiş olan alt tutar sadece 100 TL’dir.

Gorabet’te para çekme sistemleri neler?

Gorabet para çekim işlemlerini Papara, Anında Havale ve son olarak Banka Havalesi ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*