Gorabet Para Yatırma

Gorabet Para Yatırma

2016 senesinde Curaçao oyun komisyonundan almış olduğu lisansla faaliyetlerine başlatan Gorabet, başarılı bir işletmedir. Oyunlarına giriş için üyeliğin ardından aktarım sağlanmalıdır. Gorabet para yatırma saniyeler içerisinde tamamlanır. Yöntem çeşitliliği her zaman avantaj demektir. Sürece dair bilgi almak için yazımıza okumaya devam ediniz.

Gorabet Cepbank ile Para Yatırma

Gorabet para yatırma işlemlerinde farklı birçok yöntem kullanılır. Cepbank adındaki mobil sistem de bunlardan birisidir. 20 TL olarak kabul edilmiş son derece düşük bir miktar üzerinden yatırımın yapılabilmesi için mobil yazılımın indirilmesi lazım. Hızlı kurulum ve online olma sayesinde bazı alanları doldurmak gerekiyor.

Cepbank sistemi içindeki kutucuklara isim, soyadı, yatırım miktarı, TC numarası yazılmalı ve bunların tümü kontrol edildikten sonra onaylanmalıdır. İşlem yapılan bankanın SMS ile yollamış olduğu şifreyi girerek aktarımı bu sistem üzerinden tamamlanmış olursunuz.

Gorabet Banka Havalesi ile Para Yatırma

Para yatırma yaparken banka havalesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu şekilde aktarım kolaydır;

  • 250 TL alt limitli bir sistemdir.
  • Gorabet canlı yardım alanı üzerinden işletmenin hesap numarası edinilmelidir.
  • Bankanızın online olarak işlem kabul eden sitesine giriş sonrasında bu numarayı doğru bir biçimde yazmalısınız.
  • Ardından kullanıcı bilgileri ifade edilir ve gönder butonuna basarak paranın hesaba geçmesi sağlanmış olur.

Gorabet QR Kod ile Para Yatırma

Para yatırma daha farklı bir yöntem üzerinden de QR kod ile gerçekleştirilir. Hızlı bir sistem olmasının yanı sıra alt limiti de yüksek değildir. 20 TL üzerinden oyun katılımı rahatlıkla yapılır. Mobil program, kullanılmış olan cep telefonunun altyapısına göre indirilmelidir.

Ardından QR kod yazan yerin üstüne bir kere tıklanması lazım. Buradaki işlemlere ara vererek bilgisayar üzerinden Gorabet sitesinde online olmanız gerekmekte. Buradan QR kod ile aktarım için kare kodu istenir. Bu tek kullanımlık ve aynı zamanda güvenilir bir kombinasyondur. Cep telefonuna dönerek, açılmış olan kamera yardımıyla bunun okutulması sayesinde yatırım tamamlanır.

Gorabet Papara ile Para Yatırma

Papara ile para aktarımı yapmak çok kolaydır. Hemen ve sorunsuz bir biçimde yatırımın olabilmesi için şunları gerçekleştirmeniz gerekiyor;

  • Gorabet sitesine erişim sonrasında hesabım kısmından yatırım alanına tıklamalısınız.
  • Burada Papara yöntemi karşınıza çıkar ve buradan devam etmeniz lazım.
  • Hızlı şekilde sistem sizi bu metodun olduğu özel sayfaya yönlendirmiş olacaktır.
  • Hesaba para yollama bölümü üzerinden TC kimlik numarası, isim ve soyadı yazılmalıdır.
  • Tek bir kerede Papara üzerinden yollayabileceğiniz minimum para miktarı ise 20 TL’dir.
  • Gönder butonu sonrasında işlemler anında tamamlanır. Hızlı altyapının ne kadar büyük avantaj sunmuş olduğunu burada görebilirsiniz.

Gorabet Diğer Para Yatırma Yöntemleri

Gorabet yatırım sistemleri içinde daha farklı yöntemlerin de bulunması her zaman kolaylık sağlar. Buna göre dileyen kişiler çok özel bir sistem olarak dikkat çeken Payfix üzerinden para yollayabilirler. Bunun için 25 TL alt limitine uygun bir biçimde hareket edilmelidir.

Aynı tutar Pep için de geçerlidir. Sorunsuz şekilde aktarım sağlanır. Tüm bunlara ek olarak ise yatırımı kolaylıkla Mefete üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 5 TL gibi çok düşük bir tutarın kabul edilmiş olduğunu hemen eklemek lazım.

S.S.S

Gorabet para yatırma minimum limiti ne kadar?

Gorabet sitesine en az 5 TL aktarım sağlayabilirsiniz.

Gorabet firmasının kabul ettiği yatırım yöntemleri nelerdir?

Gorabet sitesinden açılmış olan hesaba banka havalesi, cepbank, Qr kod, Papara gibi sistemler üzerinden aktarımı sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*