Gorabet Üyelik

Gorabet Üyelik

Gorabet, Türkçe olarak tasarlanmış özel sayfası üzerinden hizmet veren güvenilir bir bahis işletmesidir. Her işletmede olduğu gibi oyun alanlarına erişim için Gorabet üyelik işleminin tamamlanması lazım. Hesap açmanın tüm detaylarını yazımızla edinmeniz mümkündür.

Gorabet Üyelik Şartları

Hesap açmak isteyen kişiler Gorabet üyelik şartları üzerinden hareket etmek zorundadırlar. Bunun detayları ise şöyledir;

 • Vatandaşlık numaranızın bulunması esastır. Her ne kadar Gorabet sitesinden hesap açma sırasında bu bilgi sizden istenmese bile kimliğin doğrulanması için geçerlidir. Üstelik işletme Türkiye’den müşteri kabul ederken, üyenin vatandaş olmasını talep eder.
 • 18 yaş sınırı ise hem yerli hem de yabancı olan tüm ofislerde geçerli olan bir kural olmasından dolayı göz önünde bulundurulmalıdır.

Gorabet Üyelik Dikkat Edilecekler

Gorabet üyelik alımında şunlara dikkat edilmelidir;

 • Tek bir hesap aynı bilgilerle açılmak zorundadır. Aynı email, adres, pc üzerinden birden çok üyeliğin alınması halinde Gorabet şirketi hesabınızı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Yazılması lazım olan bilgilerde bir tutarsızlık ya da yanlışlık bulunmamalıdır. Böyle hallerde şirketin belge istemesi söz konusudur.
 • Her zaman üyelik alımı mümkündür.
 • Sözleşme şartlarının okunması ve aynı zamanda aktivasyonun yerine getirilmesi sürecin en önemli parçalarından birisidir.
 • Gorabet kayıt yaparken bunları unutmadan ona göre hareket etmek lazım.

Gorabet Üyelik Kişisel Bilgiler Bölümü

Gorabet üyelik alımında kesinlikle kişisel bilgiler kısmının doldurulması, aynı zamanda verilerin doğru bir biçimde yazılması esastır. Şu alanlara ilgili bilgileri girmelisiniz;

 • Şifreniz yazan kısımdan bir parola oluşturulmalıdır. Burada unutulmaması gereken hususlar; minimum 8 maksimum 16 karakter olması, harf ve rakam içermesi şeklindedir.
 • Altındaki alanda beyan etmek istemiyorum, erkek ve kadın ibarelerini görebilirsiniz. Yani cinsiyet seçimi olmak zorundadır.
 • Para birimi TL’dir. Buradan bir işlem yapılmasına gerek yoktur.
 • 18 yaş sınırı olmasından dolayı doğum tarihi alanının yıl, ay ve gün biçimde belirtilerek doldurulması esastır.
 • Ülke kısmını seçerek devam edip, şehir ve adres alanına gerekli bilgileri yazdıktan sonra artık hesap verilerinin belirtileceği yere geçebilirsiniz.

Üyelik Hesap Bilgileri Bölümü

Gorabet kayıt için hesap bilgileri de girilmelidir. Hem isim ve soyadının hem de kullanıcı adının belirtilmesi lazım. Eğer resmi kimlikte ikinci bir adınız söz konusu ise bunu yazmayı unutmayın. Sonrasında Gorabet sizden iki tane iletişim bilgisi ister. Bunlar cep telefonu ve email olarak dikkat çeker.

Tamamlanmasının ardından ise bilgileri onayla kısmından işaretleme yapmanız gerekmekte. 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtmeli, buradaki kutucuk içine tek bir tik koymalısınız. Altındaki alanda bir diğer kutucuk öne çıkar. Bu da sözleşme onayı içindir. Son bir kez bilgilerin kontrol edilmesinden sonra lacivert ve beyaz renkler kullanılarak tasarlanmış üye ol kısmına tıklamak yeterlidir.

Üyelik Aktivasyon

Başarılı bir biçimde süreci tamamlayabilmek için Gorabet üyelik aktivasyon tamamlanmalıdır. En son aşama olmasının yanı sıra son derece kolay bir süreçtir. Gorabet otomatik sistemi size bir email yollar. Hemen görüntülemeniz lazım. Çünkü bunun geçerli olduğu zaman dilimi kısadır. İçerikte buluna linke tıklanmasının sonrasında şifre ve kullanıcı adının Gorabet giriş yazılı buton üzerinden ifade edilmesi şarttır.

S.S.S

Gorabet üyelik ne demek?

Üyelik, resmi siteden üye ol kısmına tıklayarak sizden istenen bilgileri yazmak ve hesap açmak demektir.

Gorabet üyelik şartları nelerdir?

Üyelik için TC vatandaşı olmak ve 18 yaşını geçmek yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*